PIŁKA NOŻNA

22312045 1425847137528126 987573504 oW piątkowe popołudnie na boisko Korony zawitał trener reprezentacji Polski Marcin Dorna. Pod okiem naszego gościa trenowała czwórka Koroniarzy. Dzięki wygranej aukcji podczas "Balu Korony", chłopacy odbyli indywidualny trening w trakcie którego doskonalili swoje umiejętności oraz usłyszeli wiele cennych wskazówek motywujących do pracy nad sobą.W treningu udział wzięli dwaj bramkarze - bracia Staś i Wiktor oraz dwaj ofensywni zawodnicy Piotr i Nikodem. 

 

Collage Fotor trening

Trening był z pewnością niezapomnianą przygodą a pogoda, która nie rozpieszczała sprawiła, że wszyscy po treningu wyglądali tak, że nikt nie miał wątpliwości , że chłopacy dali z siebie wszystko! 

Uśmiechy na twarzy zawodników bezcenne! Dziękujemy trenerowi Marcinowi za kolejny wspaniały trening a zawodnikom za niesamowite zaangażowanie i kapitalną postawę w tak trudnych warunkach atmosferycznych!

System szkolenia Korony

kolaz szkolenie

FaniMani.pl

Biuletyn Informacyjny

Zapraszamy do subskrypcji naszego biuletynu.
Najpilniejsze informacje od trenerów dotyczące wybranych grup, komunikaty zarządu oraz wiadomości o nadchodzących wydarzeniach klubowych -na Twój adres e-mail.