2012-02-01 09:00 Item Title of Your event

Treningi:

pon 17.30 - 18.30 boisko w Zakrzewie
pt    17.30 – 18.45 orlik Skórzewo

Terminarz ligowy  WZPN

orlik skorzewoW sobotnie popołudnie drużyna orlików młodszych Korony Zakrzewo pokonała na własnym boisku zespół Canarinhos Skórzewo. Od początku spotkania przewaga była po stronie Koroniarzy i tak do przerwy po dwóch bramkach Kazia i samobójczym trafieniu drużyny gości prowadziliśmy 3:1.

22396830 1599275486803300 1497045837 oW niedzielne popołudnie drużyna Orlików młodszych mierzyła się w derbach gminy z drużyną GKS Dopiewo. Spotkanie od początku było bardzo wyrównane i przez większą część pierwszej połowy nie zobaczyliśmy bramek. Koroniarze wyszli na prowadzenie po dośrodkowaniu Kacpra i świetnym strzałem w okienko Szymona, dla którego był to debiut w barwach Korony Zakrzewo. Koroniarze dobrze bronili się przed atakami gospodarzy, ale tuż przed przerwą GKS wyrównał stan meczu.

IMG 8302W sobotnie popołudnie zespół orlików młodszych Korony Zakrzewo gościł na własnym boisku drużynę Koziołka Poznań. Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli gości, którzy już na samym początku zdobyli trzy bramki. Później jednak mecz się wyrównał i tuż przed przerwą Koroniarze zdobyli bramkę na 1:3. Po przerwie gra nadal była wyrównana, koroniarze stwarzali okazje, ale brakowało dobrego wykończenia. Koziołek w końcówce jeszcze dwa razy wpakował piłkę do naszej bramki i wygrał 1:5.

wynik orlik mlOrlicy młodsi z rocznika 2008 mają za sobą już dwa spotkania w rozgrywkach ligowych. Chłopcy rozpoczęli sezon od zmagań derbowych. W pierwszym meczu rozgrywanym w Dopiewie rywalem Koroniarzy był GKS Dopiewo, po dobrej pierwszej połowie spotkania, gdzie po niezłej grze i kilku składnych akcjach całego zespołu udało się zdobyć kilka bramek. Niestety po zmianie stron dość szybko rywale odskoczyli strzelając kolejne bramki. Końcówka znów to lepsza gra Korony jednak tym razem zabrakło czasu by doprowadzić do wyrównania , mecz zakończył się wynikiem 7:5 dla Dopiewa.
W drugim derbowym meczu Gminy Dopiewo, rywalem było Canarinhos Skórzewo.

18698763 1468337053230478 754153989 oW sobotnie popołudnie drużyna Żaków wybrała się na ostatni turniej ligowy do Grodziska Wielkopolskiego. Nasza drużyna z szansami na drugie miejsce w tabeli chciała zaprezentować się z jak najlepszej strony w turnieju kończącym rundę wiosenną sezonu 2016/2017.

Pierwszy mecz rozegraliśmy z Sokołem Duszniki. Spotkanie wyrównane z minimalną przewagą drużyny z Dusznik, ale dzięki bramce Tymona Szymczaka po jednej z kontr wygrywamy 1:0.
Drugi mecz rozegraliśmy z gospodarzem GSS Grodzisk Wielkopolski.
Po bramkach Tymona, Kazia i Szymona pewnie wygrywamy 3.0.
W ostatnim meczu spotkaliśmy się z liderem tabeli Orłami Komorniki.
Mecz bardzo wyrównany, żadna z drużyn nie potrafiła pokonać bramkarza rywali i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

IMG 1315W miniony weekend rozegrano kolejny turniej w rozgrywkach IV ligi WZPN rocznika 2008 . Tym razem Korona Zakrzewo jako gospodarz gościła zespoły z Komornik, Dusznik i Grodziska Wielkopolskiego. Osłabieni brakiem kilku piłkarzy (z powodu Komunii Św.),  zawodnicy trenera Rafała Starzyńskiego zmotywowani  przystąpili do pierwszej potyczki z zawodnikami z Komornik.

IMG 7507

W sobotni poranek drużyna żaków starszych wybrała się do Poznania, aby przy ul Bułgarskiej rozegrać sparingowe spotkanie z drużyną Lecha Poznań. Mecze odbywały się równocześnie na dwóch boiskach tak, aby wszyscy zawodnicy mogli jak najwięcej czasu spędzić na boisku.
Kilka naprawdę ładnych i składnych akcji Koroniarzy przyniosło bramki naszej drużynie, ale też wiele razy Wiciu świetnymi interwencjami w bramce zatrzymywał młodych zawodników Kolejorza.

rs zak1Drużyna Żaków F1 Korony Zakrzewo w sobotę rozpoczęła zmagania w lidze WZPN. Pierwszy turniej rozegrany został w Dusznikach, a przeciwnikami naszej drużyny w grupie są Orły Komorniki, Sokół Duszniki, GSS Grodzisk Wielkopolski.
Koroniarze pierwszy mecz rozgrywali z zespołem z Komornik i inauguracja turnieju nie poszła całkowicie po ich myśli. Lekka trema podczas debiutu w rozgrywkach była widoczna. Mecz bardzo wyrównany, ale za sprawą Śruby wyszliśmy na prowadzenie 1:0. Jeszcze do przerwy zespół Orłów zdołał wyrównać, a w drugiej połowie strzelili drugą bramkę, która dała im zwycięstwo 2:1.