2012-02-01 09:00 Item Title of Your event

od poniedziałku 6 listopada

pon 17.00-18.00 hala A Dąbrówka
śr 18.00 – 19.30 hala B Dąbrówka

Harmonogram rozgrywek WZPN

kor mawit lwKolejną serię gier mają za sobą Orlicy w roczniku 2007, tym razem przeciwnikiem Korony był zespół Mawitu Lwówek, który w poprzednim sezonie występował w I lidze rozgrywek Orlików. Jednak oba zespoły w tej rundzie grają ze zmiennym szczęściem. W pierwszych minutach to zespół gości zaatakował dość mocno jednak Korona odpierała ataki rywala, w 10 min spotkania na prowadzenie wychodzą goście a po kilku minutach podwyższają prowadzenie.

nap collageW niedzielny wczesny poranek w Nowym Tomyślu kolejny swój mecz rozgrywali Orlicy z rocznika 2007. Kolejnym rywalem był zespół NAP Nowy Tomyśl-współlider tabeli II ligi okręgowej Orlików. Mimo wcześniejszych niepowodzeń , ale przy coraz to lepszej grze w ostatnich meczach nasz zespół nie zamierzał się przestraszyć i oddać pola bez walki. Spotkanie od początku stało na wysokim poziomie: sporo, ładnych celnych zagrań z obu stron, mimo jeszcze zroszonej murawy.

IMG 3982W sobotni poranek, bo już od godz 9.30 przyszło się zmierzyć Orlikom z rocznika 2007 z kolejnym rywalem Nielbą Wągrowiec. Po kilku ostatnich porażkach zespół skupił się w ostatnim tygodniu nad poprawieniem gry defensywnej. Zmotywowani i pełni chęci do gry Koroniarze wyszli na 1 część spotkania chcąc się odbudować po ostatnich niepowodzeniach.

IMG 3974Kolejnej porażki doznali Orlicy z rocznika 2007. Dość dotkliwa przegrana na boisku rywala, który po spadku z I ligi chce znów zagrać w najwyższej klasie w przyszłym sezonie i rozpędzony pokonuję kolejnych rywali.

IMG 3934W poniedziałkowy wieczór odbyła się 4 kolejka rozgrywek Orlików rocznika 2007. Tym razem Koroniarzom przyszło się zmierzyć z zespołem z Koziegłów. Początek meczu niestety nie udany i szybko stracone 3 gole znów zmusiły nas do odrabiania strat. Jednak jak już młodzi Koroniarze pokazali, że taka sytuacja ich nie podłamuję i z wielkim animuszem zabrali się do odrabiania strat, pokazując dobrą, dokładną i rozważną grę, co dało wymierny efekt w postaci wyrównania przed przerwą.

IMG 3916W niedzielne popołudnie drużyna orlików E1 mierzyła się w Luboniu z tamtejszą Szkołą Futbolu.
Od początku spotkania gra była wyrównana, ale po błędzie w komunikacji naszego obrońcy i bramkarza gospodarze objęli prowadzenie. Kolejne dwie bramki dla gospodarzy padły po fenomenalnych strzałach zza pola karnego. Zarówno drugie jak i trzecie trafienie dla drużyny z Lubonia padały po strzałach w samo okienko bramki Koroniarzy. Nasi zawodnicy próbowali odpowiedzieć, ale bardzo dobrze dysponowany był bramkarz gospodarzy i nie dał się pokonać w pierwszej połowie. W ostatnich minutach pierwszej części po błędzie przy wyprowadzeniu piłki ze strefy obronnej Szkoła Futbolu podwyższyła na 4:0.

kolaz kor duszDrugie spotkanie Orlików z rocznika 2007 przed własną publicznością, zakończyło się porażką 3:7. Mimo dość wyrównanego meczu w pierwszej połowie to zespół z Dusznik schodził z dwubramkowym prowadzeniem do szatni. Po powrocie na drugą część gry to zespół z Zakrzewa przejął inicjatywę jednak nadal utrzymywała się  bramkowa przewaga gości. Gdy wydawało się, że końcówka spotkania będzie należała do gospodarzy to rywale dwoma kontrami przesądzili o wygranej pieczętując zwycięstwo.

IMG 3880Na początek zmagań ligowych w roczniku 2007, Koroniarze spotkali się z zespołem AKF Poznań, z którym rywalizowali również w poprzednim sezonie. Po dość wyczerpującym i intensywnym tygodniu treningów i dwóch sparingowych gier z Patrią Buk oraz Wartą Poznań, Orlicy wystartowali "naładowani" pozytywnymi emocjami i dość szybko objęli prowadzenie.

orlike2W ostatnim swoim występie w tym sezonie, Orlicy z rocznika 2007 rozegrali 10 czerwca mecz przed swoją publicznością z zespołem AKF Poznań. Po wcześniejszych 2 zwycięstwach chłopcy przystąpili do gry z wielkim zaangażowaniem. Mimo wielu okazji pod bramką rywali mecz zakończył się niewielką różnicą 5-6 dla drużyny z Poznania.
Mimo ostatniej porażki pozycja naszego zespołu w tabeli nie uległa zmianie i dzięki temu nasz zespół pozostał w II lidze WZPN.

IMG 3619Orlicy z rocznika 2007  przyzwyczaili nas do piłkarskich horrorów. W kolejnym swoim meczu przyszło im się zmierzyć z zespołem z Koziegłów, który plasował się tuż nad nami w ligowej tabeli. Spotkanie od początku wyglądało dość chaotycznie, a oba zespoły nie mogły poukładać sobie gry. Mimo optycznej przewagi zespołu z Zakrzewa to gospodarze jako pierwsi strzelali bramki. W zasadzie każdy z czterech goli padł w ten sam sposób gdzie w sytuacjach sam na sam z bramkarzem znajdował się napastnik z Koziegłów.