śr 18.00-19.30 hala GOSiR Dopiewo
pt 19.00-20.30 hala Dopiewo ul. Łąkowa

Harmonogram meczów ligowych - strona WZPN

kor arkaW minioną sobotę na boisku w Zakrzewie nasze młodziki walczyły o kolejne ligowe punkty.
Początek spotkania był bardzo nerwowy w wykonaniu obu zespołów. Przekładało to się na grę naszej drużyny. Dużo niecelnych podań, chaotyczne akcje rozgrywane w środkowej strefie boiska, które nie zagrażały bramce gości. Po błędzie naszej defensywy ,to piłkarze Arki wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Do szatni schodzimy z wynikiem 0:1.

W przerwie trener Marcin zmobilizował jeszcze bardziej swoich zawodników i dokonał zmian w ustawieniu. Od drugiej połowy zaczęła się zarysowywać przewaga Koroniarzy. Nasi gracze zagrali koncertowo. Już w piatej minucie po rozpoczęciu Adam Szwedzinski po przepięknie rozegranej akcji trafia do siatki. Chwilę później ,po raz drugi wpisuje się na listę strzelców i wynik spotkania kończy się 2:1. Wielka radość całego zespołu. Wygrana umacnia pozycję lidera w grupie. Pochwała należy się naszym zawodnikom, którzy pokazali charakter , mimo początkowego niekorzystnego rezultatu potrafili wygrać spotkanie. Widać, że praca na treningach przekłada się na realizowanie zadań taktycznych. Już w sobotę kolejny mecz, tym razem wyjazdowy. Przeciwnikiem będzie TPS Winogrady Poznań.