2012-02-01 09:00 Item Title of Your event

Treningi:

śr 17.30-19.00 boisko w Zakrzewie
pt 17.00-18.30 boisko w Zakrzewie

Harmonogram meczów ligowych - strona WZPN

Zrzut ekranu 2017 10 01 o 20.10.26W sobotni poranek młodziki młodsze rozegrały mecz wyjazdowy z Błękitnymi Owińska. Widać było, że Koroniarze na ten mecz wyszli bardzo skoncentrowani. Od samego początku spotkania nasza drużyna dominowała i juz w ósmej minucie Mikołaj Śliwiński otwiera wynik spotkania na 1-0. Po bramce nasz zespół przejął inicjatywę meczu i do przerwy po pięknej akcji  drugiego gola zdobywa Adam Szwedzinski.

Do przerwy prowadziliśmy 2-0. Druga połowa spotkania, była również bardzo efektywna w wykonaniu naszych zawodników i prawie cały czas utrzymywaliśmy się przy piłce. Na kolejną najładniejsza bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Po fenomenalnie rozegranym stałym fragmencie gry Nikodem Olejnik z 25 metrów świetnie uderzył i piłka wleciała w samo okienko. To dało nam dużo pewności w grze. Dzięki temu trener Marcin Stawniak miał możliwość sprawdzenia różnych wariantów ustawienia naszego zespołu. W końcówce spotkania udało się nam zdobyć jeszcze jedną bramkę, gdzie tym razem na listę strzelców wpisał się Marcel Wasilewski. Wygrana w Owińskach 4:0 dała nam kolejne trzy punkty, oraz lidera w naszej grupie. Drużyna zrealizowała założenia w tym meczu w 100%. Jest to bardzo dobry prognostyk przed kolejnymi spotkaniami.