PIŁKA NOŻNA

Młodzik młodszy D2 rocznik 2006

 

Trener Marcin Stawniak 

stawniak 

 

 

Treningi:

śr 17.30-19.00 boisko w Zakrzewie
pt 17.00-18.30 boisko w Zakrzewie

od środy 8 listopada

śr 18.00-19.30 hala GOSiR Dopiewo
pt 19.00-20.30 hala Dopiewo ul. Łąkowa

 Harmonogram meczów ligowych - strona WZPN

Zrzut ekranu 2017 10 01 o 20.10.26W sobotni poranek młodziki młodsze rozegrały mecz wyjazdowy z Błękitnymi Owińska. Widać było, że Koroniarze na ten mecz wyszli bardzo skoncentrowani. Od samego początku spotkania nasza drużyna dominowała i juz w ósmej minucie Mikołaj Śliwiński otwiera wynik spotkania na 1-0. Po bramce nasz zespół przejął inicjatywę meczu i do przerwy po pięknej akcji  drugiego gola zdobywa Adam Szwedzinski.

Do przerwy prowadziliśmy 2-0. Druga połowa spotkania, była również bardzo efektywna w wykonaniu naszych zawodników i prawie cały czas utrzymywaliśmy się przy piłce. Na kolejną najładniejsza bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Po fenomenalnie rozegranym stałym fragmencie gry Nikodem Olejnik z 25 metrów świetnie uderzył i piłka wleciała w samo okienko. To dało nam dużo pewności w grze. Dzięki temu trener Marcin Stawniak miał możliwość sprawdzenia różnych wariantów ustawienia naszego zespołu. W końcówce spotkania udało się nam zdobyć jeszcze jedną bramkę, gdzie tym razem na listę strzelców wpisał się Marcel Wasilewski. Wygrana w Owińskach 4:0 dała nam kolejne trzy punkty, oraz lidera w naszej grupie. Drużyna zrealizowała założenia w tym meczu w 100%. Jest to bardzo dobry prognostyk przed kolejnymi spotkaniami.

 

WZPN III LIGA OKR. D2 MŁODZIK GR.5 JESIEŃ 2017

System szkolenia Korony

kolaz szkolenie

FaniMani.pl

Biuletyn Informacyjny

Zapraszamy do subskrypcji naszego biuletynu.
Najpilniejsze informacje od trenerów dotyczące wybranych grup, komunikaty zarządu oraz wiadomości o nadchodzących wydarzeniach klubowych -na Twój adres e-mail.