PIŁKA NOŻNA

Młodzik młodszy D2 rocznik 2006

 

Trener Marcin Stawniak 

stawniak 

 

 

Treningi:

śr 17.30-19.00 boisko w Zakrzewie
pt 17.00-18.30 boisko w Zakrzewie

od środy 8 listopada

śr 18.00-19.30 hala GOSiR Dopiewo
pt 19.00-20.30 hala Dopiewo ul. Łąkowa

 Harmonogram meczów ligowych - strona WZPN

kor tpsW środowe popołudnie Młodziki Korony Zakrzewo rozegrali swój pierwszy mecz o stawkę w tej kategorii wiekowej. Przyszło nam się zmierzyć u siebie z poznańskim TPS Winogrady. Od pierwszych minut mecz był chaotyczny z dużą ilością nerwowych zagrań ze strony gospodarzy. Jednak to Korona strzeliła pierwszą bramkę. Po świetnym dośrodkowaniu Nikodema Olejnika bramkę zdobył Mateusz Bajer przepięknym uderzeniem z woleja. Koroniarze dzielnie walczyli , brakowało jednak więcej spokoju w rozegraniu akcji oraz w szybszym operowaniu piłką. Nasi zawodnicy zbyt często brali grę na siebie zamiast wykorzystywać do gry możliwości całej drużyny. Nasz zespół posiada jednak znakomite indywidualności, które zadecydowały o kolejnych bramkach.

Drugą bramkę dla Korony zdobył Adam Szwejdziński po kapitalnym rajdzie prawą stroną boiska. Trzeciego gola dołożył nasz napastnik Mikołaj Śliwiński. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-0. Nad boisko nadciagnęły ciemniejsze chmury bynajmniej nie z powodu słabszej gry naszej drużyny w drugiej połowie.Po chwili na Zakrzewo spadł mocny opad deszczu . Nie przeszkodziło to jednak Koroniarzom strzelić kolejnych 3 bramek. Strzelcami byli: po raz drugi Mateusz Bajer oraz Dawid Rutkowski. Obraz gry w drugiej połowie się nie zmienił. Kilka razy Stasiu Jankowski ratował drużynę interwencjami na przedpolu. Rywalom udało się wykorzystywać rzut karny pod koniec meczu. Zabrakło koncentracji pod koniec spotkania. Pomimo wielu detali w grze, które nasi Koroniarze muszą poprawić aby stawać się coraz lepszą drużyną wygrywamy pewnie 6-1, nie zostawiając wątpliwości kto dzisiaj był lepszy. Brawo dla całej drużyny za walkę i zasłużone zwycięstwo. Kolejne mecze już wkrótce, które na pewno zaowocują lepszą grą.

Skład: Stasiu Jankowski, Mateusz Bajer, Adam Wróbel, Marcel Wasilewski, Dawid Rutkowski, Adam Szwejdziński, Jagoda Cyraniak, Antek Nowak, Piotr Jankowski, Mikołaj Śliwiński, Nikodem Olejnik

WZPN III LIGA OKR. D2 MŁODZIK GR.5 JESIEŃ 2017

System szkolenia Korony

kolaz szkolenie

FaniMani.pl

Biuletyn Informacyjny

Zapraszamy do subskrypcji naszego biuletynu.
Najpilniejsze informacje od trenerów dotyczące wybranych grup, komunikaty zarządu oraz wiadomości o nadchodzących wydarzeniach klubowych -na Twój adres e-mail.