2012-02-01 09:00 Item Title of Your event

od środy 8 listopada

śr 18.00-19.30 hala GOSiR Dopiewo
pt 19.00-20.30 hala Dopiewo ul. Łąkowa

Harmonogram meczów ligowych - strona WZPN

Zrzut ekranu 2017 10 29 o 19.51.07W piątkowy wieczór kolejną potyczkę stoczyły nasze młodziki. Koroniarze pokonali w wyjazdowym spotkaniu drużynę Suchary Suchy Las. Już od pierwszych minut nasz zespół przeważał na boisku. Na bramkę nie trzeba było długo czekać. Po wspaniałej akcji , piłka została fenomenalnie zagrana przez Antka Nowaka do nadbiegającego naszego defensywnego zawodnika Marcela Wasilewskiego na 30 metr i ten z atomową siłą trafia futbolówką w samo okienko. Bramkarz przeciwników w tej sytuacji nie miał żadnych szans.

kor arkaW minioną sobotę na boisku w Zakrzewie nasze młodziki walczyły o kolejne ligowe punkty.
Początek spotkania był bardzo nerwowy w wykonaniu obu zespołów. Przekładało to się na grę naszej drużyny. Dużo niecelnych podań, chaotyczne akcje rozgrywane w środkowej strefie boiska, które nie zagrażały bramce gości. Po błędzie naszej defensywy ,to piłkarze Arki wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Do szatni schodzimy z wynikiem 0:1.

Zrzut ekranu 2017 10 01 o 20.10.26W sobotni poranek młodziki młodsze rozegrały mecz wyjazdowy z Błękitnymi Owińska. Widać było, że Koroniarze na ten mecz wyszli bardzo skoncentrowani. Od samego początku spotkania nasza drużyna dominowała i juz w ósmej minucie Mikołaj Śliwiński otwiera wynik spotkania na 1-0. Po bramce nasz zespół przejął inicjatywę meczu i do przerwy po pięknej akcji  drugiego gola zdobywa Adam Szwedzinski.

Zrzut ekranu 2017 09 23 o 20.00.08Korona Zakrzewo 2006 po 2 remisach i 1 zwycięstwie walczyła dziś na głównej płycie w Zakrzewie o kolejne punkty. Naprzeciw nas stanęły Suchary Suchy Las oraz deszcz. Nasi Koroniarze przystąpili zdeterminowani do dzisiejszego pojedynku, stwarzając sobie od pierwszych minut wiele sytuacji podbramkowych. Niestety to goście po jedynej okazji w pierwszej połowie zdobywają bramkę z rzutu rożnego.

kor tpsW środowe popołudnie Młodziki Korony Zakrzewo rozegrali swój pierwszy mecz o stawkę w tej kategorii wiekowej. Przyszło nam się zmierzyć u siebie z poznańskim TPS Winogrady. Od pierwszych minut mecz był chaotyczny z dużą ilością nerwowych zagrań ze strony gospodarzy. Jednak to Korona strzeliła pierwszą bramkę. Po świetnym dośrodkowaniu Nikodema Olejnika bramkę zdobył Mateusz Bajer przepięknym uderzeniem z woleja. Koroniarze dzielnie walczyli , brakowało jednak więcej spokoju w rozegraniu akcji oraz w szybszym operowaniu piłką. Nasi zawodnicy zbyt często brali grę na siebie zamiast wykorzystywać do gry możliwości całej drużyny. Nasz zespół posiada jednak znakomite indywidualności, które zadecydowały o kolejnych bramkach.

18516163 1306313892738234 1492508569 nW tym tygodniu  Marcin Stawniak przebywa na stażu trenerskim w Lechu Poznań. Zajęcia dla jego grup będą zgodnie z harmonogramem prowadzone przez innych trenerów Korony.

Podsumowanie Wisła 2017

wis...Przywilejem dzieciństwa jest poruszać się bez przeszkód między magią i owsianką, między bezgranicznym strachem i galopującą radością...

W takich oto słowach można zapisać na kartach pamięci obóz sportowy młodzików i orlików w Wiśle zimą 2017r.

W dniach 28.01-04.02.2017 młodzicy i orlicy Korony Zakrzewo wypoczywali w Wiśle na obozie sportowo-rekreacyjno-narciarskim. Głównym celem udziału w tym zgrupowaniu było przede wszystkim: propagowanie aktywności fizycznej u młodych sportowców w wolnym czasie oraz kształtowanie i doskonalenie nawyków dobrego - takiego naszego „koroniarskiego” wychowania.

Zrzut ekranu 2017 01 22 o 13.46.58W dniach 27 stycznia - 3 lutego kadra U-13 dziewcząt Wielkopolskiego ZPN przebywać będzie na zgrupowaniu w Bornym Sulinowie. Trenerka kadry Anna Jankowska na obóz powołała 22 zawodniczki.

Wśród nich znalazła się Jagoda Cyraniak z Korony Zakrzewo! Gratulacje!

15239367 1142179635818328 1499103753 n.pngDrużyna orlików 2006 rozegrała na hali w Dopiewie dwa mecze kontrolne. Pierwszy mecz z Wartą Poznań, a drugi z Akademią Kreatywnego Futbolu. Oba spotkania od samego początku toczyły się w szybkim tempie. Zawodnicy tworzyli kombinacyjne akcje po których padały bramki.

winter cup1W piątkowe popołudnie nasze orliki 2006 pojechały na turniej do Kobylej Góry. Do rozgrywek przystąpiło 10 drużyn z całej Polski.
W sobotę koroniarze rozegrali 6 spotkań, które zakończyły się jedną porażką, dwoma remisami i trzema zwycięstwami, co dało nam po pierwszym dniu IV miejsce w klasyfikacji generalnej.