2012-02-01 09:00 Item Title of Your event

pon 18.30-20.00 boisko w Zakrzewie

śr 18.30-20.00 boisko w Zakrzewie

pt 18.45-20.15 orlik Skórzewo

Terminarz ligowy WZPN Junior młodszy B2

junJuniorzy młodsi (B2) Korony Zakrzewo podejmowali w sobotni poranek drużynę Przemysława Poznań. Spotkanie od początku bardzo wyrównane z lekkim wskazaniem na nasz zespół. Już na początku spotkania mogliśmy prowadzić 2:0, ale Młynek w dwóch sytuacjach sam na sam z bramkarzem uderzył obok bramki. Koroniarze rozgrywali bardzo dobrą pierwszą połowę, ale w końcówce za faul Kapsla na przeciwniku sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił kapitan gości.

Druga połowa świetnie rozpoczęła się dla naszego zespołu, bo już w 25 sekundzie po rozpoczęciu gry nieporozumienie obrońców z bramkarzem wykorzystał Mikołaj i doprowadził do wyrównania. Do 70 minuty mecz był wyrównany i żadna ze stron nie stworzyła sobie dogodnych sytuacji strzeleckich. Wtedy jednak jeden z zawodników gości zdecydował się na strzał z za szesnastki i wyprowadził gości na prowadzenie.
W naszym zespole z powodu kontuzji boisko musieli opuścić Kapsel i Spiral. Goście w końcówce zdobyli jeszcze dwie bramki i mecz zakończył się wynikiem 1:4.

Koroniarze dzielnie walczyli i trzeba przyznać, że z perspektywy całego spotkania nie zasłużyliśmy na taki wynik. Nie ma jednak co rozpamiętywać, bo już we wtorek na własnym boisku podejmiemy drużynę Arki Kiekrz i będziemy próbować zagrać równie dobrze, ale uzyskać korzystniejszy rezultat.

Skład: Hoffmann Hubert, Izydorczyk Maciej, Walenczewski Jakub(C), Wiąz Wiktor, Spiralski Antoni(Gerke Piotr), Słowik Kacper(Oliński Bartosz), Pietryga Tomasz, Lechna Jakub, Młynarczyk Krzysztof, Kornowicz Michał, Hałas Mikołaj(Loga Aleks)