PIŁKA NOŻNA

Junior młodszy B1 rocznik 2001-02

2017 team2001

Trenerzy:Łukasz Berczyński , Dariusz Rudner

       2017trener darek rudner2017trener lukasz

Treningi:

pon 18.30-20.00 boisko w Zakrzewie

śr 18.30-20.00 boisko w Zakrzewie

pt 18.30-20.00 boisko w Zakrzewie

 

Terminarz ligowy WZPN Junior młodszy B1

IMG 8340W sobotni poranek najstarsi Koroniarze gościli w Poznaniu na boisku TPS Winogrady Poznań. Brak aż czterech podstawowych zawodników z pierwszej jedenastki, w dodatku wszystkich z linii ofensywnej nie przeszkodził naszym chłopakom w odniesieniu efektownego zwycięstwa. Do przerwy w pełni kontrolowaliśmy grę i prowadziliśmy 3-0. Świetną partię rozgrywał Dawid który dwukrotnie trafił do siatki. Pierwszą bramkę w lidze zaliczył Jackob. Po przerwie dokładamy dwa gole autorstwa Miłosza i Wróbelka.

Jedyną bramkę tracimy z kontrowersyjnego karnego. Brawa dla drużyny za zespołową grę. Drużyna miała wreszcie na boisku liderów którzy swoją grą dodawali pewności młodszym kolegom. Dobrze do drużyny wprowadzili się Kapsel, Waluś, Spiral i Młynek, którzy z powodzeniem zastąpili nieobecnych. Na uwagę zasługuje fakt, że gole zdobywali wyłącznie zawodnicy którzy w ostatnich meczach występowali w linii obrony! Brawo Korona!

Skład: Jędrek  (Sid) - Kapsel (Spiral), Fali, Miły (Bruno), Jackob, Młynek  (Waluś), Wojtek, Mewa, Ciecier, Wróbelek - Seba.

Kolejne mecze na wyjazdach. Życzymy powrotu do zdrowia kontuzjowanym a pracując nad sobą pamiętajmy, że jedyną gwiazdą w zespole jest ZESPÓŁ!!! Z podniesionym czołem...

Zrzut ekranu 2017 10 01 o 09.22.03

Junior B1 - jesień 2017

System szkolenia Korony

kolaz szkolenie

FaniMani.pl

Biuletyn Informacyjny

Zapraszamy do subskrypcji naszego biuletynu.
Najpilniejsze informacje od trenerów dotyczące wybranych grup, komunikaty zarządu oraz wiadomości o nadchodzących wydarzeniach klubowych -na Twój adres e-mail.