2012-02-01 09:00 Item Title of Your event

Trenerzy:Łukasz Berczyński , Dariusz Rudner

pon 18.30-20.00 boisko w Zakrzewie

śr 18.30-20.00 boisko w Zakrzewie

pt 18.30-20.00 boisko w Zakrzewie

Terminarz ligowy WZPN Junior młodszy B1

Collage objW sobotnie przedpołudnie juniorzy Korony gościli w Objezierzu. Mecz z ostatnim w tabeli Orkanem pokazał, że piłka nożna potrafi zaskakiwać a niedostateczna koncentracja i brak systematycznej pracy w ostatnim czasie omal nie zakończyły się "katastrofą"... Już w pierwszej akcji gospodarze zdobywają gola po...wrzutce z połowy boiska i złym ustawieniu bramkarza. Pięć minut później gramy w osłabieniu bowiem nasz obrońca po niesportowym zachowaniu otrzymuje czerwoną kartkę i niemal cały mecz gramy w dziesiątkę.

IMG 8340W sobotni poranek najstarsi Koroniarze gościli w Poznaniu na boisku TPS Winogrady Poznań. Brak aż czterech podstawowych zawodników z pierwszej jedenastki, w dodatku wszystkich z linii ofensywnej nie przeszkodził naszym chłopakom w odniesieniu efektownego zwycięstwa. Do przerwy w pełni kontrolowaliśmy grę i prowadziliśmy 3-0. Świetną partię rozgrywał Dawid który dwukrotnie trafił do siatki. Pierwszą bramkę w lidze zaliczył Jackob. Po przerwie dokładamy dwa gole autorstwa Miłosza i Wróbelka.

IMG 8323W poniedziałkowe popołudnie w Zakrzewie gościła drużyna reprezentacji Akademii Reissa. Na murawę wybiegły ekipy juniorów młodszych. Mecz był bardzo ciekawym widowiskiem. Koroniarze pokazali dobrą, ambitną grę i szkoda tylko, że mecz zakończył się naszą porażką. Pierwsza połowa to świetne okazje naszej drużyny z jedną wręcz wymarzoną, kiedy to Wojtek stanął przed pustą bramką na dziesiątym metrze i...strzelił tuż obok... niesamowite.

21622210 1407787989334041 2036726502 nNiesamowita dramaturgia towarzyszyła wizycie naszych juniorów w Obornikach. Na pięknym obiekcie na murawę wybiegły ekipy Sparty i Korony. Pierwsza połowa to horror w wykonaniu naszej drużyny, która grała fatalnie i przegrywała do przerwy 0-2. Nie tłumaczą naszego zespołu absencje podstawowych zawodników, bowiem drużyna musi radzić sobie w każdych warunkach. Po przerwie gra nieco się poprawiła co przyniosło efekty. Agresywna i czasem brutalna gra rywali powodowała raz po raz niezdrowe emocje.

IMG 8277Kolejne efektowne zwycięstwo odnieśli najstarsi Koroniarze. W środowe popołudnie podejmowali zespół Wełny Rogoźno. Mecz zaczął się od mocnego uderzenia naszej drużyny bowiem już w 5 minucie meczu prowadziliśmy 3-0! Łupem bramkowym podzielili się Miłosz i Ciecier (2).
Kolejne minuty to wolniejsze tempo i sporo zmarnowanych szans bramkowych. W przerwie trenerzy Łukasz i Darek zwrócili uwagę na szybsze rozegranie piłki,większą koncentrację i poprawę komunikacji.

FullSizeRender111111W drugim meczu ligowym najstarsi Koroniarze podejmowali drużynę Kłosa Gałowo. Od początku meczu inicjatywa była po stronie naszego zespołu, który niestety raził brakiem skuteczności. Gdy zdobyliśmy bramkę na 1-0 po strzale Igora wydawało się, że to początek ostrego strzelania. Tym czasem niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i po błędzie obrońcy tracimy gola. Na szczęście reakcja zespołu natychmiastowa i po dwóch golach Wojtka do przerwy 3-1. Po przerwie kolejne gole dokładają Miki (2) i Ciecier.

21222789 1394261870686653 1585015328 oOd przekonywującego zwycięstwa rozpoczęli nowy sezon najstarsi Koroniarze. Na boisko przy Długiej zawitał Orkan Objezierze. Po ciężkiej pracy podczas obozu zawodnicy zmotywowani przystąpili do gry. Od pierwszej minuty zdominowaliśmy rywali, którzy nie byli w stanie choć przez chwilę utrzymać się przy piłce. Kolejne ataki naszego zespołu raz po raz przynosiły stuprocentowe okazje.

IMG 7927Z początkiem sierpnia treningi wznowili najstarsi Koroniarze. Wcześniej był czas na odpoczynek i indywidualne treningi, które trenerzy rozpisali zawodnikom. Od środy na doskonałej murawie placu treningowego rozpoczęliśmy pracę zespołową. Pierwsze tygodnie to praca głównie nad motoryką i umiejętnościami technicznymi. Finałem tego etapu będzie gra kontrolna z AP Reissa- tegorocznym mistrzem Wielkopolski.

Resized 20170615 165957W nietypowy dzień przyszło grać naszym juniorom ostatni mecz w tym sezonie. Niestety nie udało się mimo starań przełożyć meczu i w Święto Bożego Ciała udaliśmy się na mecz do ligowego sąsiada UKS Śrem. Świąteczna pora spowodowała absencje wielu kluczowych zawodników z podstawowej jedenastki. Tyle, że Korona ma wyrównany zespół i z optymizmem przystępowaliśmy do meczu. Po raz pierwszy w tej rundzie od pierwszego gwizdka wystąpili Frącek i Eryk. Cały zespół zagrał z niesamowitą ambicją i determinacją. Do tego graliśmy mądrze i skutecznie.

IMG 7642We wtorek juniorzy Korony rozgrywali kolejny mecz ligowy. Rywalem była drużyna Lechii Kostrzyn. Zespół Korony znowu pokazał dwie twarze. Pierwsze minuty zapowiadały pewną wygraną, lecz nasi zawodnicy marnowali świetne okazje, aby po 15 minutach "stanąć" i stracić niespodziewanie dwa gole. Wówczas nad Zakrzewem zebrały się ciemne chmury... w przenośni i dosłownie. Wynik 0-2 a niebo zwiastowało potężną ulewę...