KLUB

plakat festyn 2017 finalSzanowni Państwo!!!

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Klubu Sportowego Korona Zakrzewo pragniemy Państwa zaprosić 10 września 2017 roku na wyjątkowe wydarzenia jakimi będą festyn Korony Zakrzewo oraz pierwszy profesjonalny bieg Jedenastka Koroniarza na dystansie 11 km (trwają jeszcze zapisy na bieg, szczegóły na stronie internetowej 
W ramach festynu przygotowaliśmy dla Państwa i naszych zawodników bogaty program z szeregiem atrakcji a w nim:
1. Oficjalne rozpoczęcie Festynu Korony Zakrzewo (boisko Korony Zakrzewo godz. 13.00).
2. Prezentacje grup piłkarskich Korony Zakrzewo.
3. Uroczyste rozpoczęcie I Biegu Jedenastka Koroniarza (11 km bieg o Mistrzostwo Gminy Dopiewo) Start godz. 14.00
4. Biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży na dystansie 110 m i 1100 m (około godz. 15.30)
3. Prezentacja grup sekcji koszykówki Korony Zakrzewo.
4. II RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY PAR DWUOSOBOWYCH od rank. 1400 – informacje oraz zgłoszenia Damian Bartkowiak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) Start 14.15
7. Mecz trenerów i Ojców dzieci Korony Zakrzewo (godz. 16.30).
8. "Wywiad rzeka" i ty możesz zadać pytanie ikonie piłkarskiej. Naszym specjalnym gościem będzie Józef Młynarczyk oraz Andrzej Juskowiak.
9. Losowanie koszulki Lecha Poznań i piłki nożnej z autografami piłkarzy Kolejorza.

 

Ponadto szereg atrakcji takich jak:
- dmuchańce dla dzieci;
- kącik kulinarny a w nim wypieki Mam Koroniarzy, wata cukrowa, lody, kiełbasa z grilla, wojskowa grochówka.

Kiełbasa z grilla grochówka wojskowa i coś słodkiego...
W ramach festynu będzie możliwość zasmakowania kiełbasy z grilla (porcja z chlebem jedynie 5zł), grochówki wojskowej (porcja z chlebem również 5zł). Jest również pomysł aby na oddzielnym stoisku pojawiło się coś słodkiego a dokładnie wypieki kochanych Mam dzieci Korony Zakrzewo. Wszystkie Mamy które chcą podzielić się swoimi wypiekami proszone są o przyniesienie na festyn domowych ciast. Dochód z przyniesionych wypieków w całości przeznaczony zostanie na cele statutowe Korony Zakrzewo. Serdecznie zapraszamy wszystkie Mamy do udziału w tej formie organizacji festynu.

Powołanie do Reprezentacji Ojców Korony Zakrzewo.

Jednym z głównych punktów Festynu z okazji otwarcia boiska będzie mecz Ojców dzieci Korony Zakrzewo z juniorami/trenerami Korony. W związku z powyższym rozpoczęliśmy kompletowanie Reprezentacji Ojców. Na kierownika reprezentacji mianowany został Łukasz KROCIAK (tel. 501 789 163). Zachęcamy Ojców do pokazania swoich piłkarskich możliwości. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt z kierownikiem Reprezentacji.

Włącz się w przygotowania Festynu
Z racji szeregu prac, które stoją przed nami w związku z festynem Korony, zwracam się do Państwa o włączenie się w organizację festynu. Główne prace jakie będziemy wspólnie realizować przed/po festynie to rozkładania\składanie namiotów, stoisk, przewóz stołów, ławek, namiotów, koordynacja organizacyjna festynu. Każda para rąk jest nam potrzebna w niedzielę 10.09.2017 r. (na dwie godziny przed festynem i bezpośrednio po festynie).
Zwracamy się również do Państwa o użyczenie namiotów ogrodowych lub firmowych. Chciejmy się włączyć we wspólną organizacje Festynu. Zainteresowanych proszę o kontakt z Andrzejem KRYCZKA (tel. 506 912 055)

Zaprezentuj swoją firmę.
Festyn Korony Zakrzewo to doskonałe miejsce aby zaprezentować swoją firmę oraz jej produkty i usługi. W ramach festynu przewidzieliśmy przestrzeń do rozstawienia namiotów/stoisk firmowych. Szczegółowe informacje udziela Paweł Żurek (tel. 693 938 990).
Serdecznie Wszystkich Zapraszamy

Ze sportowym pozdrowieniem
KS Korona Zakrzewo

FaniMani.pl

Biuletyn Informacyjny

Zapraszamy do subskrypcji naszego biuletynu.
Najpilniejsze informacje od trenerów dotyczące wybranych grup, komunikaty zarządu oraz wiadomości o nadchodzących wydarzeniach klubowych -na Twój adres e-mail.