KLUB

cudze collageDrodzy Rodzice, zawodnicy Korony,

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej wyprawie "CUDZE CHWALICIE SWEGO NIE ZNACIE" organizowanej przez Koronę Zakrzewo. Chcemy wspólnie poznawać fascynujące historie, które są " w zasięgu ręki".

Wspólnie z przewodnikiem będziemy zwiedzać miejsca, w których jeszcze nie byliśmy w ramach naszych wypraw, poznawać ludzi, którzy szczególnie zapisali się w historii Wielkopolski i Polski.

Plan wyprawy obejmuje:

9.50 zbiórka na Wzgórzu Św. Wojciecha 1, Poznań (przed kościołem Św. Wojciecha)

10.00-11.45 Wzgórze Świętego Wojciecha w Poznaniu – kościół św. Wojciech z Kryptą Zasłużonych Wielkopolan, kościół św. Józefa (Karmelici Bosi) i Cmentarz Zasłużonych Wielkopolan.

12.00 Koziołki na Ratuszu

12.15-13.00 opowieści o Poznaniu podczas spaceru po Starym Rynku

od 13.00 wspólne lody, konkurs z nagrodami

ok. 14.00 koniec wspólnej wyprawy w Poznaniu.

 

Termin wyprawy

10 czerwca (sobota) 2017 w godzinach 9.50-14.00

Termin przyjmowania zgłoszeń: 7 czerwca 2017

Sprawy organizacyjne

1. Koszt na jednego uczestnika 10zł (ta sama stawka dla dzieci i dorosłych), nie obejmuje lodów :).

2. Proszę zwrócić uwagę, że proponujemy indywidualne dojazdy do Poznania. Nie zamawiamy autokaru. Ale koszt nie wynosi 45 zł jak przy ostatniej wyprawie, tylko 10zł. Chcemy sprawdzić zainteresowanie taką formułą.

3. Zgłoszenia drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu proszę podać imiona, nazwiska uczestników, koniecznie telefon kontaktowy.

4. Istnieje możliwość zgłoszenia na wyprawę tylko dzieci, przy założeniu, że będą miały zapewniony transport. Prosimy o porozumienie się między sobą w tej sprawie. Jeśli będzie taka konieczność pomożemy skoordynować dojazd.

5. Liczba miejsc jest ograniczona.

6. Płatność na miejscu.

7. UWAGA. Zgłoszenie udziału jest wiążące, proszę przemyśleć decyzję, nie wycofywać się w ostatniej chwili.

Wydarzenie organizujemy dla Was, ale także dla lokalnej społeczności, więc możecie zapraszać znajomych.

Mamy świadomość, że część zawodników będzie miała zawody sportowe w tym dniu. Prosimy o zgłoszenie jeśli grupa wyraża chęć udziału w takim wydarzeniu integracyjnym. Możemy powtórzyć wyjazd dla danego zespołu.

FaniMani.pl

Biuletyn Informacyjny

Zapraszamy do subskrypcji naszego biuletynu.
Najpilniejsze informacje od trenerów dotyczące wybranych grup, komunikaty zarządu oraz wiadomości o nadchodzących wydarzeniach klubowych -na Twój adres e-mail.